Dünyada ve ülkemizde hazır yapı sektöründe öncü kuruluşlardan biri olan HEKİM HOLDİNG kuruluşunun lider firması; Prefabrik / Prefabrike Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş. olarak, bu yıl 30.su düzenlenen Uluslararası Yapı 2007 İstanbul Fuar’ında, özel tasarımlı Kaynaksız Yapı Teknolojisi ve Fibercement Teknolojisini kullanarak ürettiğimiz çelik konstrüksiyon yapıyı ziyaretçilerimizle buluşturma imkanı bulduk.

Açık alanda sergilediğimiz ve ziyaretçilerimizin yoğun ilgisiyle karşılaşan yapımız, tüm dünyanın gökdelen tasarımlarında kullandığı SAP 2000 statik programı ile dizayn edilmekte , çelik konstrüksiyon üretimi ise dünyanın en teknolojik makinelerinden biri olan Kaynaksız Yapı Teknolojisini kullanarak, yüksek kalitede yapı çeliği ile üretim yapan Structure Robot makine hattında yapılmaktadır. Standart üretimimizde siyah sac, DKP sac ve kaynak kullanılmamaktadır. Bağlantı noktalarında civata ve somun kullanılmaktadır.Robot ile Duvar kalınlığı 60 mm den 300 mm ye kadar üretilmektedir.

Yapımızın yüzey kaplamalarında dünya teknolojisi ile Holding şirketlerinden Hekim Yapı A.Ş.’nin ürettiği yanmayan,iklim şartlarından ve sudan etkilenmeyen,asbest içermeyen üstün özelliklere sahip Hekimboard ve Türksiding markalı doğal çimento levhalar (fibercement) kullanılmıştır.

Müşterilerimiz için ürettiğimiz yapıların tercih edilme nedenleri; depreme dayanıklı,üretiminin hızlı,montajının kolay,kaliteli,ekonomik ve estetik olmasıdır. Eski üretim teknolojisi ile 7 gün gibi bir süreçte üretimi tamamlanan 100 m2 lik bir bina ,yeni Structure Robot hattımızla 2 saat gibi kısa bir sürede sevkiyata hazır hale gelmektedir.

Bu yıl 30. su düzenlenen ve hem yurtiçi hem yurtdışından ziyeretçilerin ağırlandığı ,sektörün önde gelen firmaları ile tüketicilerin buluşma noktası olarak nitelendirdiğimiz Yapı 2007 İstanbul fuarından beklentilerimizden en önemlisi;

HEKİM HOLDİNG marka imajını büyük kitlelerle paylaşmaktı.

Medyanın yoğun ilgi gösterdiği standımızda Show TV,Star TV, HABERTURK ve Yapı Endüstri Merkezi, çekimler yaparak detalı bilgi almışlardır.Ayrıca ünlü isimlerin de konuk olduğu standımızda Tempo TV canlı yayın gerçekleştirmiş, konuklarımıza Çelik Yapı Teknolojisi ile ilgili bilgiler verilmiş ve bu kapsamda hedeflendiği üzere HEKİM HOLDİNG marka imajı daha büyük kitlelerin bilgisine sunulmuştur.

Diğer bir beklentimiz ise;

Türkiye’nin yapı kültürünü değiştirmek vizyonu ile çıktığımız yolda, iki ileri teknoloji ürününü,tüketicilerin bilgisine sunmak, ziyaretçilerimizin rakip firma ve ürünleri karşılaştırma şansı bulmaları dolayısıyla,firma olarak üretimden montaja farklarımızı ve üstün yanlarımızı onlarla paylaşmaktı.

Bu amaçla, Prefabrik / Prefabrike Yapı A.Ş olarak bu yılki standımızda ziyaretçilerimizi doğru bilinçlendirmek adına tamamen bitmiş bir bina yerine, yapım aşamalarını cesurca gösterebildiğimiz; cepheleri yarı kaplanmış , üstün üretim teknolojimizi profesyonel ve nihai tüketicilerimizle açıkca paylaştığımız bir yapı ile yer aldık.

Prefabrik / Prefabrike Yapı A.Ş olarak beklentilerimizin doğru bir şekilde sonuçlandığını düşündüğümüz fuar sürecini, ziyaretçi memnuniyeti ile tamamlamanın onurunu yaşamaktayız.