Bu web sitesi birden fazla dil seçeneği içermektedir. Kullanmak istediğiniz dili aşağıdan seçebilirsiniz.

Bekçi Kabini

Son Teknoloji Bekçi Kabinleri

Bekçi Kabini

Kişi ve kurumların ihtiyacına yönelik bekçi kabini üretimi ile sektöründe önemli bir katma değer yaratan Prefabrik Yapı A.Ş.; paslanmaz galvanize sac konstrüksiyon ile, yanmaz, güçlü ısı ve ses yalıtımlı yaşam alanları üretiminde, satış ve satış sonrası hizmetlerinde fark yaratmaktadır. Estetik görünümlü ve mekâna uygun bekçi kabini çeşitleri ihtiyaca uygun ölçülerde üretilerek; fabrika, otopark, alışveriş merkezleri ve siteler başta olmak üzere birçok alanda uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılır.

Farklı Fonsiyonlar İçin Bekçi Kabinleri?

fonksiyonel-bekci-kabinleri
Bina giriş ve çıkışlarını kontrol altında tutan güvenlik personeli için tasarlanan bekçi kabinleri, güvenlik görevlilerinin olumsuz hava koşullarından etkilenmesine engel olurken, mekâna da seçkin bir hava katar. Pratik ve ekonomik bir yaşam alanı olarak okul, avm, fabrika, site ve plaza gibi binaların girişinde konumlandırılır ve fonksiyonelliğinin yanında görüntüsü ile de fark yaratır. Kaliteli ve uygun fiyatlı bekçi kulübesi çeşitleri ile Prefabrik Yapı, günümüz modern kentsel yapı ile son derece uyumlu üretimleri ile sektörün lider firmasıdır.

Kaliteli Ve Güvenilir Bekçi Kabinleri

guvenilir-kabin
Çevreci hammaddeler kullanarak küçük alanlarda profesyonel çözümler üreten bekçi kulübesi çeşitleri ile şirketimiz, % 90’a yakın alt grup malzemelerini kendisinin ürettiği modelleri ile üretimin tüm aşamalarına hâkimdir. Ürün yelpazesi son derece geniş bir firma olarak; her ihtiyaca en kısa sürede cevap vermekte, kaliteyi ekonomik fiyatlarla sunarak daima müşteri memnuniyeti elde etmektedir. Her mekâna uyum sağlayan bekçi kabini ihtiyacınız için web sitesinde birkaç dakikada talebinizi oluşturabilir, güçlü referanslara sahip firmamızın bekçi kabinlerinden temin ederek farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Bekçi Kabinlerinde Profesyonel Çözüm Ortağı

professional
Prefabrik Yapı A.Ş.; kabin üretiminde son teknoloji sistemlerle üretim yapmakta, malzeme ve üretim kalitesi ile her alanda çok fonksiyonlu çözümler sunarak kaliteli yaşam alanları yaratmaktadır. Her geçen gün artan satışları ile ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunurken, sektörün en güvenilir firması olarak bekçi kulübesi üretiminde satış ve satış sonrası hizmetleri ile daima müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Portatif, taşınabilir, kaliteli ve fonksiyonel bekçi kabini ihtiyacınızı karşılamak için doğru adrestesiniz.

Doğa Dostu Bekçi Kabinleri

doga-dostu-kabin
Geri dönüştürülebilir malzemelerden ürettiği bekçi kabini çeşitleri ile şirketimiz, doğa dostu bir firma olarak rakiplerinden ayrılmaktadır. Profesyonel Ar-Ge ve Ür-Ge personeli ile kişi, kurumların bekçi kulübesi ihtiyaçlarına cevap vermekte, çevreci hammaddelerle üretim yaparak hazır yapı sektörüne yön veren bir firma olarak adını duyurmaktadır. Tek parça veya demonte bekçi kabinleri şirket çalışanlarımız tarafından kullanılır vaziyette monte edilerek teslim edilir. Çağdaş, estetik ve endüstriyel bekçi kabinleri tasarımları ile her mekâna uygun ürünleri firmamızdan en ekonomik fiyatlarla temin edebilir, satış sonrası hizmetleri ile de daima yanınızda olan firmamızın kaliteli hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Bekçi Kabini Temini

bekci-kulubesi-temini
Bina, alışveriş merkezi, şehir içi danışma noktaları, fabrika, okul veya diğer yaşam alanlarında kullanılmak üzere bekçi kabini ihtiyaçlarınız için web sitemizdeki hızlı talep formunu doldurup göndermeniz yeterlidir. Detaylar için müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizlere dönüş yapacak, ihtiyacınıza cevap veren kaliteli ve güvenilir bekçi kulübesi modelleri hakkında bilgi vererek sorularınızı cevaplayacaktır. Müşteriye özel hızlı üretim kabiliyeti, doğa dostu malzemelerden ürettiği bekçi kabinlerinde fonksiyonel ve estetik tasarımları, geniş ürün yelpazesi ve ekonomik fiyatları ile firmamız işinin ehli ve güvenilir bir şirkettir.

En zor iklim koşullarına dayanıklı bekçi kabinleri çeşitlerini bulacağınız Prefabrik Yapı A.Ş., daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışan sektörün lider şirketidir. Seçkin markalara sunduğu hizmetlerle farkını ortaya koymakta, müşteriye özel projeleri en kısa sürede teslim ederek gerek üretim kalitesi, gerek üretim hızı ve modern tasarımları, gerekse ekonomik fiyatları ile her zaman ilk tercihler arasında yer almaktadır.

code