Bu web sitesi birden fazla dil seçeneği içermektedir. Kullanmak istediğiniz dili aşağıdan seçebilirsiniz.

Kabin

Modüler Kabin Çözümleri

Kabin

Türkiye’de ve dünyada kullanmış olduğu makina, ekipmanlar ve yüksek teknoloji ile prefabrike yapı sektöründe öncü olan Prefabrik Yapı A.Ş. kabin üretiminde hafif çelik yapı teknolojisini kullanmaktadır. Kabin yapıları Hekim Sandviç Panel Sistem ve Hekim Hafif Çelik Panel Sistem olarak iki farklı üretim sistemi ile üretilmektedir.

Moduler Kabin Ürünlerinin Avantajları

  • Kolay taşınabilirler.
  • Kolay temizlenirler.
  • Hafiftir.
  • Çevre dostudur.
  • Yüksek kalitededir.
  • Üstün yalıtım sağlar.
  • Daha hızlı üretilirler.
  • Hızlı montaj-demontaj sağlar.
  • Ekonomiktir.

Kabin Çeşitleri

Standart Kabin

Standart Kabin

Kentsel tasarımın yeni şehircilik anlayışı üzerindeki etkileri ile çağdaş gereksinimlerin karşılanması için Prefabrik Yapı A.Ş. tarafından farklı modül ünitelerinin üretimleri de gerçekleştirilmektedir. Bir şehir mobilyası olarak kullanılan bu ürünlerin imalatında hafif çelik teknolojisi kullanılmaktadır. Çelik karkaslı ve sandviç panel sistemlerden üretilen modüler yapılar kolay taşınabilir, kolay temizlenebilir ve hafiflik özellikleri ile mobil kullanıma olanak sağlarlar.
Tüm ürünlerimizin iç ve dış duvar kaplamalarında fibercement malzemesi kullanılmaktadır. Ve bu sayede çağdaş, estetik ve çevre dostu yeni ürünler imal edilmektedir. Ayrıca HEKiMPANEL kullanılarak tasarlanan yeni ürünlerimiz, çevre dostu olması, üstün kalitesi, üstün yalıtım özellikleri, daha hızlı üretimi, daha hızlı montajı ve daha ekonomik olması kriterleri ile müşterilerimizin taleplerine eksiksiz yanıt vermektedir.
Standart kabinlerimiz dışında, farklı müşteri ihtiyaçları doğrultusunda, uzman teknik kadromuz aracılığı ile farklı ebatlarda kabin üretimleri yapılmaktadır.


Hekim City Kabin

Hekim City Kabin

Bu özel tasarımlı ürünler, çevreci hammaddelerin, en son teknoloji ile birleştirilerek günümüz şehirciliğinin gerekleri ile harmanlanmasıyla ortaya çıkmıştır. Küçük alanlarda, büyük çözümler sunarken, dış görünüşleri ile de mevcut yapılaşma dikkate alınarak hazırlanan cephe kaplama çeşitlerinin zenginliği ile kentsel doku ile büyük uyum sağlamaktadır. Modern tasarımlarda kullanılan, çeşitli renk ve desen alternatifleri ile yeni şehircilik anlayışına uyum sağlamaktadır.
Hekimcity kabinlerimiz özellikle prestijli uygulamalar için en çok tercih edilen ürün grubumuzdur. Hekim hafif çelik sistem ile üretilen HekimCITY’de dış cephelerin tamamı A-1 sınıfı yanmaz fibercement yüzey kaplama malzemesi ile kaplanmaktadır. Fibercementin sahip olduğu farklı desen alternatifleri ile, estetik çözümler üretmek mümkün olmaktadır. Müşteri taleplerine göre farklı fonksiyon ve ebatlarda çalışmalar yapmak mümkündür.


Satış ve Büfe Kabini

Satış ve Büfe Kabini

Çelik karkas ve Hekim Sandviç Panel sistem detaylarıyla çözümlenen modüler yapılar, kolay taşınması, hafif olması, kolay temizlenmesi vb özellikleri ile özellikle mobil kullanım için tercih edilmektedir. Satış amaçlı kullanılan kabinlerde, fibercement yüzey kaplama malzemesi ile estetik cephe çözüm alternatifleri oluşturulmaktadır. Farklı kullanımlar için, standart ebatların dışında uygulamalar yapılmaktadır. Bilet satış gişeleri, büfeler, otopark ödeme gişileri vb uygulama örneklerinden bazılarıdır.
Bu özel tasarımlı ürünler, ekolojik hammadde ve üstün teknoloji nin harmanlanması sonucunda ortaya çıkmıştır. Bu özellikleri ile, küçük iç hacimlerinde çok fonksiyonlu çözümler sunarken, sahip olduğu cephe kaplama çeşitlerinin zenginliği ile, dış görünüşlerinde kentsel doku ile büyük uyum sağlamaktadır.
Çok amaçlı kullanılan Hekim Kabin uygulamalarının tamamında A-1 sınıfı yanmaz fibercement kaplama malzemesi ile şık ve konforlu cepheler oluşturulabilir.


Engelli WC Kabini

Engelli WC Kabini

Halka açık olan lokantalar, oteller, tiyatrolar, doktor muayenehaneleri, eczaneler, perakende satış mağazaları, müzeler, kütüphaneler, parklar, spor salonları, stadyumlar, okullar, kurslar, eğitim ve öğretim kurumları, günlük bakım ve tedavi birimleri gibi yerlerle bütün devlet daireleri engelli insanların girişlerine uygun olarak düzenlenmelidir.
Engelli ve bir kısım yaşlı insanların şehirsel ve mimari çevrelerde rahat edebilmelerine ve hayata daha kolay katılabilmelerine yardımcı olacak temel standartlara uygun olarak tasarlanan ürünlerimizin tamamı hafif çelik teknolojisi ile üretilmektedir.
Girilebilirlik ve ulaşılabilirlik kavramları ile ifade edilen, çevrelere ve mekanlara engellenmeden ulaşabilme özgürlüğü ürün tasarımlarımızda belirleyici kriterler olmaktadır.
Engelliler için gerçekleştirdiğimiz özel tasarımlar, bedensel engelli standartlarına uygun kapı, rampa eğimi, aksesuar çeşitleri ve uygun malzeme seçimi dikkate alınarak gerçekleştirilir. Engelli wc zemin kaplamalarında, kolay temizlenebilir ve dayanıklı olması nedenleriyle seramik malzeme uygulanmaktadır. El yıkama yerleri için paslanmaz çelik kullanılır; alt yüzey yanmaya karşı korunmalıdır. Tuvalet oturakları ve diğer aksesuarlar engelli vatandaşlarımız için özel olarak tasarlanan ürünlerden tercih edilmektedir. Bastonlar için askı kancaları bulunmalıdır. Tekerlekli sandalye tasarımlarında bir ayna ve raf arzu edilebilir.

Gerekli durumlarda standart ürün grupları dışında müşterilerimizin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda, konusunda uzman teknik ekibimiz aracılığıyla farklı boyutlarda kabin üretimi de yapmaktayız.

Lifecase Ürün Katoloğu

Lifecase Ürün Kataloğu
code