Bu web sitesi birden fazla dil seçeneği içermektedir. Kullanmak istediğiniz dili aşağıdan seçebilirsiniz.

Kurumsal

Kurumsal

Kurumsal Yapımız

Sektörden adını alan Prefabrik Yapı A.Ş. kendisine bağlı işletmeleri ve ürettiği markalar ile 1989 yılından günümüze kadar sınırsız tecrübe ve referans biriktirmiş, bir çok yeniliğe imza atmış ve tüm pazar için gelişimin sembol ismi olmuştur.

Çeyrek asrı aşan bilgi birikimini sürdürülebilir iş modeli ile perçinleyen Prefabrik Yapı A.Ş., yüksek kalite standartlarında ön üretimli prefabrike yapılar, endüstriyel yapılar ve yaşam konteynerleri üretmektedir. Yenilikçi felsefesi ve insan odaklı yaklaşımı, satış, pazarlama, üretim, Ar-Ge ve Ür-Ge yatırımları ile yaşam alanları konusunda üstün faaliyetler göstermektedir.

Prefabrike Yapı sektörünün lider firması Prefabrik Yapı A.Ş’nin işletmelerinden biri olan ve 2014 yılında faaliyete geçen Steelin ; lüks villalarda, çok katlı binalarda ya da ekolojik yaşam ünitelerinde, kısacası bir çok alternatif yapıda estetik ve teknolojik çözümleri bir araya getirmektedir. İleri teknoloji ile üretilen hafif çelik yapı elementleri Steelin ’in uzmanlık alanıdır.

Bir başka Prefabrik Yapı A.Ş. işletmesi olan ve 2014 yılında faaliyete geçen Hekim Profil ; hazır yapı sektöründe birçok bütünleşmiş tesisi ve inovatif gücü ile çok katlı hafif çelik yapılar, endüstriyel tesisler ve geniş açıklıklı özel projeler için nitelikli hafif çelik yapı profilleri üretmektedir.

Aynı zamanda Preform ve Lifecase gibi markalara sahip olan Prefabrik Yapı A.Ş., her alanda sektörün ihtiyaçlarına cevap vermeyi sürdürmektedir.

Preform ile, işlevlerine özel prefabrike yapılar üretmekte; Lifecase yaşam konteynerleri ve kabin sistemleri sayesinde de Maksimum Mobilizasyon, Estetik, Fonksiyonellik ve Zırhlı Güvenlik avantajlarına sahip profesyonel yaşam alanları oluşturmaktadır.

Prefabrik Yapı A.Ş. yüksek teknolojili üretimi, etkili satış sonrası hizmetleri ve müşteri odaklı yaklaşımıyla uluslararası platformlarda hizmet sunmaya devam etmektedir.

code