Bu web sitesi birden fazla dil seçeneği içermektedir. Kullanmak istediğiniz dili aşağıdan seçebilirsiniz.

Acil Yerleşim Yapıları

Acil Yerleşim Çözümleri

Acil Yerleşim Yapıları

Prefabrik Acil Yerleşim Yapıları

Deprem, sel, heyelan, tsunami vb doğal afetler sonrasında ve doğal olmayan sebeplerden kaynaklı çok sayıda insanın acil yerleşim ihtiyaçları nedeniyle, prefabrike acil yaşam üniteleri yapılmaktadır.

Farklı plan tiplerinden oluşan standart çözümlerimiz en hızlı üretim, en hızlı sevkiyat, en hızlı montaj süreçleri göz önünde bulundurularak hazırlandı. Yonca Ev çözümleri olarak adlandırılan prefabrike acil yaşam ünitelerimiz, “4 aileye bir yonca” mantığıyla hayata geçirilmiş ve 1’li, 2’li, 3’lü, 4’lü gruplar şeklinde yan yana koyularak sayısı artan yoncalar ile büyük ailelerin ve daha fazla sayıda ailenin barınma ihtiyacının karşılanacağı düşünülmüştür.

Hekim Panel Sistem ile üretilen prefabrike acil yaşam ünitelerinin kurulumu beton zemin üzerine gerçekleştirilir. Ancak uygun olmayan zeminler için, Yonca evler şaseli ( bina alt zeminli) olarak da üretilmektedir. Bina konfor koşulları ve detayları zor şartlar düşünülerek tasarlanmıştır. Amaç en hızlı şekilde ihtiyaç sahiplerinin barınma problemini çözmektir.

code