Bu web sitesi birden fazla dil seçeneği içermektedir. Kullanmak istediğiniz dili aşağıdan seçebilirsiniz.

Hekim Flatpack Demonte Konteyner Nasıl Kurulur?

Basın Videoları
Video Detayları
Video Bilgileri

#Konteyner çeşitlerinde dünyanın sayılı ürünleri arasında gösterilen Hekim #Flatpack #Demonte Konteyner, binlerce işçiyi rahat yataklarına, on binlerce sığınmacıyı güvenli yuvalara, çocuklarımızı sıcacık okullara, sayısız insanı ise konfor ve rahatlığa kavuşturuyor. Üretiminde kullandığı malzemelerin dayanıklılığı, çevreye duyarlılığı ve bilinirliği ile fark yaratan Hekim Flatpack Konteyner kolay kurulumu ile dikkat çekiyor. İki personel ile yaklaşık 20 dakikada kurulabilen Hekim Flatpack Konteyner’in tüm kurulum aşamalarını ve detaylarını bu videoda bulabilirsiniz.

00:13 Kurulum için gerekli malzemeler ve personel sayısı
00:22 Flatpack açılışı ve ürünlerin çıkarılması
00:55 Köşe direklerinin cıvatalanması
01:09 Duvar panellerinin alt şaseye yerleştirilmesi
01:35 Kapı ve pencere doğramalarının yerleştirilmesi
01:57 Şase cıvatalarının sıkılması
02:12 Üst şase boyası ve yerleştirilmesi
02:30 Omega direklerinin yerleştirilmesi ve cıvatalanması
02:45 Köşe direklerinin üst şaseye sabitlenmesi
03:00 Konteyner kapısının monte edilmesi ve kurulumun tamamlanması

❓Konteyner Kullanım Alanları Nelerdir?

🏚️ 3.00×7.00 m ve 2.40×6.00 m
3.00×7.00 m ve 2.40×6.00 m Konteynerler boyutlarındaki sandviç panel konteynerler afet bölgeleri, kamplar, okul ve hastane gibi kamusal kurumlar, sosyal tesisler, askeri bölgeler ya da bireysel yaşam alanları gibi oldukça farklı kullanım amaçları için fonksiyonel ve yaratıcı çözümler sunuyor.

💠 Açılır Konteynerler
Özellikle sempozyum ve fuarlarda sıklıkla kullanılan Açılır Konteynerler, kolay kurulum ve hızlı kullanımı sayesinde sıkça tercih ediliyor.

🔹 Katlanır Konteynerler
İnsan gücüyle kurulabilen katlanabilir konteynerler, iç içe geçen parçalar bulunan bir sistem ile tasarlanıyor ve pratik kullanımları ile öne çıkıyor.

🏠 Konteyner Evler
Genellikle; meyve bahçeleri, tarım arazileri, avcılık, yazlık ve kışlık ev ihtiyaçları için kullanılıyor.

🏤 Modüler Küçük Üniteler
Küçük ünite grupları gerekli statik hesaplamalar yapılarak özel ebatlı olarak da üretilebiliyor.Kaynaksız birleşimi ve cıvata somun bağlantıları sayesinde oluşan dayanıklılığıyla kullanıcılarını memnun ediyor.

🏢 Ofis Konteynerleri
Özellikle inşaat firmalarının şantiyelerinde kullanılan ofis konteynerleri, pratikliği nedeniyle sıkça tercih ediliyor. Hızlı ve kolay şekilde kurulabilen yapıların kullanım amacına göre kat sayıları değişebiliyor.

🚻 WC-Duş Konteynerleri
İnşaat şantiyeleri, maden ocakları, spor tesisleri gibi pek çok alanda kullanılan WC-duş konteynerlerinin genişliği ve uzunluğu müşterilerin isteğine göre değişebiliyor ve iç bölmeler de özgürce tasarlanabiliyor.

🛏️ Yatakhane Konteynerleri
İhtiyaç duyduğunuz yatakhane konteynerinin büyüklüğü içinde konaklayacak kişi sayısına göre önceden belirlenebiliyor ve istenildiği takdirde tekli ya da grup yatakhanesi biçiminde tasarlanabiliyor.

🍽️ Yemekhane Konteynerleri
Yemekhane konteynerleri hem pratik hem de konforlu kullanımlarıyla özellikle inşaat şirketlerinin şantiyelerinde tercih ediliyor ve tek katlı ya da çok katlı olarak sunulabiliyor.

Konteynerlerimizin duvar panelleri HekimPanel’den oluşmaktadır.
Zemin kaplamasında ise A1 sınıfı yanmazlık özelliğine sahip HekimBoard #Fibercement kullanılmaktadır.

https://www.konteynerler.com/

İstatistikler
117
İzlenme
code