Bu web sitesi birden fazla dil seçeneği içermektedir. Kullanmak istediğiniz dili aşağıdan seçebilirsiniz.

Yolcu Taşıma ve İskele Terminal Binaları

Yolcu Taşıma ve İskele Terminal Binaları - Hafif Çelik Yapı - Fildişi Sahili
fildisi-sahili-01
fildisi-sahili-02
fildisi-sahili-03
fildisi-sahili-04
fildisi-sahili-05
fildisi-sahili-06
fildisi-sahili-07

Proje Detayları

  • Ülke:
  • Proje Türü: Hafif Çelik Yapı
  • Proje Tarihi: Temmuz 2018
  • Proje Yeri: Fildişi Sahili

Proje Bilgisi

Prefabrik Yapı A.Ş. Dünya’da Büyük Projelere İmza Atmaya Devam Ediyor

Her iklim bölgesine uygun çözümler üreterek; her ihtiyaca karşılık veren ürünleri ile hizmet verdiği ülke sayısını 115’e çıkaran Prefabrik Yapı A.Ş. yeni bir projeye daha imza attı. Uzun yıllardır hizmet verdiği ülkelerden birisi olan Fildişi Sahillerindeki yolcu taşıma ve iskele terminal binalarının teslimatını başarı ile tamamlayarak, referanslarına bu önemli projeyi de eklemiş oldu.

Aynı bölgede farklı lokasyonlardaki yeni terminal binalarıyla; bir yandan her iki ülke arasında ticari ilişkileri geliştirirken, bir yandan da diğer ülkelere yapılan işlerin kalitesi konusunda da bu projeyle örnek oldu.

Tüm Dünya’da bilinen bir Türk markası olan Prefabrik Yapı A.Ş.; terminal binalarının üretiminde, uzun ömürlü ve inovatif Hekim Profil markalı özel üretim profilleri kullanarak, Steelin Hafif Çelik Yapı üretim sistemini tercih etmiştir. Dış cephe kaplamalarında, Hekim Yapı A.Ş.’nin ürettiği, HekimBoard markalı A1 sınıfı yanmaz fibercement doğal çimento levhalar kullanılırken, çatı kaplamasında ise HekimPanel markalı taş yünü dolgulu sandviç paneller kullanılmıştır.

code