Bu web sitesi birden fazla dil seçeneği içermektedir. Kullanmak istediğiniz dili aşağıdan seçebilirsiniz.

TOKİ Manisa Kırkağaç Toplu Konut Projesi

TOKİ Manisa Kırkağaç Toplu Konut Projesi - Hafif Çelik Yapı - Türkiye
manisa-toki-01
manisa-toki-02
manisa-toki-03
manisa-toki-04
manisa-toki-05
manisa-toki-06
manisa-toki-07
manisa-toki-08

Proje Detayları

  • Ülke:
  • Proje Türü: Hafif Çelik Yapı
  • Proje Tarihi: Kasım 2020
  • Proje Yeri: Manisa

Proje Bilgisi

Toplu Konut idaresi (TOKİ) tarafından yapılan ihale hazırlık çalışmaları aşamasında, hafif çelik yapı sistem mimari projelerin ve şartnamelerin oluşturulması süreçlerinde konusunda uzman kadromuz ile dahil olduğumuz, teknik çalışma aşamalarında teknik destek sağladığımız geniş kapsamlı bir projedir.

Ülke genelinde yapılması planlanan deprem konutları projesi kapsamında Manisa İli Kırkağaç ilçesinde depremzedeler için yeni bir yerleşim yeri oluşturulması amaçlı yapılmış olan ihale; hafif çelik ev ve ahır binaları, altyapı, üst yapı, çevre düzenlemeleri, yol düzenleme çalışmalarını da kapsamaktadır. 90 m2′ den oluşan 80 adet hafif çelik sistem konstrüksiyon konut (toplam 7.200 m2) yapısının, hafif çelik sistem malzemelerinin üretimi gerçekleştirilmiştir. Sahada montajı da Prefabrik Yapı A.Ş. tarafından yapılmaktadır. Proje kapsamındaki binaların üretim ve sevkleri devam etmektedir.

Zor saha ve hava şartlarına rağmen hafif çelik sistem konut binalarının montajları başarılı bir şekilde devam etmektedir. Proje, üretim ve montaj aşamaları firmamızın konusunda uzman ekipleri tarafından takip edilerek yönetilmektedir.

code