Bu web sitesi birden fazla dil seçeneği içermektedir. Kullanmak istediğiniz dili aşağıdan seçebilirsiniz.

Kalıcı Prefabrik Konut Projesi

Kalıcı Prefabrik Konut Projesi - Prefabrik Yapı, Hafif Çelik Yapı - Türkiye
deprem-konutlari-07
deprem-konutlari-01
deprem-konutlari-06
deprem-konutlari-03
deprem-konut-13
deprem-konut-11
deprem-konut-09
deprem-konut-12
deprem-konut-08
deprem-konut-10

Proje Detayları

  • Ülke:
  • Proje Türü: Prefabrik Yapı, Hafif Çelik Yapı
  • Proje Tarihi: Şubat 2023
  • Proje Yeri: Hatay

Proje Bilgisi

Hatay – Antakya Kalıcı Prefabrik Toplu Konut Projesi

Kalite ve hıza önem veren; Ciner Holding deprem bölgesi için yapılan kalıcı prefabrik toplu konut projesi için Prefabrik Yapı A.Ş.‘yi tercih etti.

Hatay ili Antakya ilçesinde depremzedelerin acil yerleşim ihtiyacını kalıcı olarak karşılamak amacı ile “Kalıcı Prefabrik Toplu Konut” projemizin üretimi, kaynaksız civatalı birleşim detaylarına sahip galvanizli yapı çeliği ve HekimPan duvar panelleri kullanılarak gerçekleştirdi.

Antakya’daki kalıcı prefabrik evler, evsiz kalan depremzede vatandaşlarımızın kalıcı olarak barınma ihtiyacına 2 ay gibi çok kısa bir süre içinde inşa edilerek çözüm sağlanmıştır.

Yaşanan deprem sonrasında evsiz kalan vatandaşlarımızın hem geleneksel olarak tabir edilen betonarme sistemdeki binaların konforunda , hem de deprem kuşağında yaşamlarını depreme karşı en güvenli yapı sistemi olan ön üretimli hafif kalıcı prefabrike yapı sistemi ile inşa edilen konutlarımızda hayatlarını huzurla idame ettirebilmelerini sağlamanın gururu ve en acil bir şekilde sıcak kalıcı bir eve kavuşma ihtiyaçlarını karşılamanın da mutluluğu içindeyiz.

Prefabrik yapılar, her coğrafi konuma uygun yapıda hazırlanabilir. Prefabrike yapılar özellikle her türlü iklimde montaj yapılabilme özelliği, acil ihtiyaçların olduğu her koşula uyum sağlayabilmesi sayesinde afet dönemlerinde halk için en doğru seçenek haline gelmiştir. Birçok koşulda uygulanılabilir olmasına ek olarak gelecek için de bir yatırım alternatifi olan bu yapılar, geri dönüşümü en fazla olan yapı malzemeleridir.

Sürdürülebilir iş modelleri anlayışıyla, sadece halk sağlığı değil, dünyanın da sağlığını düşünen Prefabrik Yapı A.Ş. olarak insanların her türlü yapı ihtiyacını her türlü iklim , cografik konuma uygun ve aynı zamanda doğa ile dost ürünleri ile Asya’dan Avrupa’ya, Amerika’dan Afrika’ya şimdiye kadar olduğu gibi daha yıllarca en çok tercih edilen marka olmaya devam edecektir.


code