1989 yılında kurulan hazır yapı sektörünün devi Prefabrik Yapı A.Ş., 20. kuruluş yıl dönümünü büyük bir coşkuyla kutladı.

Prefabrik Yapı A.Ş., 20. kuruluş yıl dönümünü büyük bir coşkuyla kutladı. 1989 yılında kurulan hazır yapı sektörünün devi Prefabrik Yapı A.Ş.’nin kutlamalarına yaklaşık 250 dolayında holding üst düzey personeli katıldı.

Kutlamada açılış konuşmasını Prefabrik Yapı A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Özlem Oğuzoğlu yaptı. Oğuzoğlu konuşmasında, Hekim Holding’in hazır yapı sektöründe bir çok entegre tesisi ile kendi malzemesini üreten, teknoloji, tesis, üretim, yüksek kapasite ve geniş ürün yelpazesine sahip dünyanın sayılı kuruluşlarından birisi olduğunu söyleyerek, teknoloji lideri olma vasıflarıyla birçok ilke imza attığını vurguladı. Kaynaksız Yapım Teknolojisi ve Fibercement (doğal lifli çimento levha) Teknolojilerini bunlara örnek olarak gösterdi. 1989’dan günümüze 50’den fazla ülkeye ihracat yapmakta olduklarını, yerli ve yabancı binlerce müşterilerine hizmet etmekten onur ve gurur duyduklarını belirtti.

Hemen ardından Hekim Holding’in başarı öyküsünü anlatan multivizyon gösterisi büyük bir ilgiyle izlendi.

Hekim Holding Yönetim Kurulu Başkanı Öner Hekim ise konuşmasına, 26 yıllık iş tecrübesinin ilk meyvesi olan Prefabrik Yapı A.Ş.’nin kuruluş hikayesine 2 kaynak makinesi ve 140 m2 atölye ile başladıklarını ve bugün 11 şirket ile kocaman bir aile olduklarını ifade ederek başladı ve şöyle devam etti: “Bu başarıda hepinizin katkısı var. Emeği geçen tüm çalışanlarımıza ve çok değerli müşterilerimize teşekkür ediyorum. Daha fazla çalışıp, daha çok başarılı olacağız ve elbirliği ile ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu kriz ortamında yatırımlarımıza devam ediyoruz. İnşallah otuzuncu yılımızda da hep birlikte oluruz” dedi.

Ayrıca 10. ve 15. hizmet yıllarını tamamlayan Hekim Holding personeline plaket ve hediyeleri Öner Hekim tarafından verildi. Kutlamalara müzik eşliğinde devam edildi. Karadeniz yöresinin tanınmış sanatçılarından Yücel Öner verdiği konser ile geceyi renklendirdi.