Bu web sitesi birden fazla dil seçeneği içermektedir. Kullanmak istediğiniz dili aşağıdan seçebilirsiniz.

2 Ayda 10.000 Kişilik Konteyner Kamp

Basın Videoları
Video Detayları
Video Bilgileri

Prefabrik Yapı, ayda 6.750 #konteyner üretim kapasitesi ile hızlı ve pratik çözümler sunmaya devam ediyor. Petrol kampları, işçi kampları, yemekhane ve ofis alanlarında konteyner çözümlerini kullanırken mülteci kampı projeleriyle de fark yaratıyor.

10.000 kişinin yaşayacağı toplamda 2.000 konteyneri 2 ay içerisinde üreten, nakliyesini gerçekleştiren ve kurulumunu yapan #Prefabrik Yapı, acil yerleşim yapıları oluşturmaktaki tecrübesiyle size hızlı çözümler sunuyor.

❓Konteyner Kullanım Alanları Nelerdir?

🏚️ 3.00×7.00 m ve 2.40×6.00 m
3.00×7.00 m ve 2.40×6.00 m Konteynerler boyutlarındaki sandviç panel konteynerler afet bölgeleri, kamplar, okul ve hastane gibi kamusal kurumlar, sosyal tesisler, askeri bölgeler ya da bireysel yaşam alanları gibi oldukça farklı kullanım amaçları için fonksiyonel ve yaratıcı çözümler sunuyor.

💠 Açılır Konteynerler
Özellikle sempozyum ve fuarlarda sıklıkla kullanılan Açılır Konteynerler, kolay kurulum ve hızlı kullanımı sayesinde sıkça tercih ediliyor.

🔹 Katlanır Konteynerler
İnsan gücüyle kurulabilen katlanabilir konteynerler, iç içe geçen parçalar bulunan bir sistem ile tasarlanıyor ve pratik kullanımları ile öne çıkıyor.

🏠 Konteyner Evler
Genellikle; meyve bahçeleri, tarım arazileri, avcılık, yazlık ve kışlık ev ihtiyaçları için kullanılıyor.

🏤 Modüler Küçük Üniteler
Küçük ünite grupları gerekli statik hesaplamalar yapılarak özel ebatlı olarak da üretilebiliyor.Kaynaksız birleşimi ve cıvata somun bağlantıları sayesinde oluşan dayanıklılığıyla kullanıcılarını memnun ediyor.

🏢 Ofis Konteynerleri
Özellikle inşaat firmalarının şantiyelerinde kullanılan ofis konteynerleri, pratikliği nedeniyle sıkça tercih ediliyor. Hızlı ve kolay şekilde kurulabilen yapıların kullanım amacına göre kat sayıları değişebiliyor.

🚻 WC-Duş Konteynerleri
İnşaat şantiyeleri, maden ocakları, spor tesisleri gibi pek çok alanda kullanılan WC-duş konteynerlerinin genişliği ve uzunluğu müşterilerin isteğine göre değişebiliyor ve iç bölmeler de özgürce tasarlanabiliyor.

🛏️ Yatakhane Konteynerleri
İhtiyaç duyduğunuz yatakhane konteynerinin büyüklüğü içinde konaklayacak kişi sayısına göre önceden belirlenebiliyor ve istenildiği takdirde tekli ya da grup yatakhanesi biçiminde tasarlanabiliyor.

🍽️ Yemekhane Konteynerleri
Yemekhane konteynerleri hem pratik hem de konforlu kullanımlarıyla özellikle inşaat şirketlerinin şantiyelerinde tercih ediliyor ve tek katlı ya da çok katlı olarak sunulabiliyor.

Konteynerlerimizin duvar panelleri HekimPanel’den oluşmaktadır.
Zemin kaplamasında ise A1 sınıfı yanmazlık özelliğine sahip HekimBoard #Fibercement kullanılmaktadır.

İstatistikler
453
İzlenme
code