Katılımcısı olduğumuz İstanbul Yapı Fuarı’nda yoğun ilgiyle karşılanan Prefabrik Yapı A.Ş. standımızda bir kez daha müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımızla buluşma imkanı yakalayarak son derece verimli ve başarılı bir fuar geçirdik. Can Güvenliği temasının işlendiği standımızda, B7 Zırhlı Güvenlik Kabinimiz ile “Şantiyedeki EVİNİZ” sloganıyla tamamiyle yanmaz malzemelerden imal edilen konteyner ürünlerimiz tanıtılmıştır. Ayrıca, Hekim Panel ve Hekim Klasik konteynerlerimizin çatısında, özellikle yoğun kar yağışına maruz kalan bölgelerde kullanılan tonoz çatı detayları da sergilenmiştir.
İlk kez bu fuarda sergilenen B7 Zırhlı Güvenlik Kabini, savunma, taaruz, keşif ve gözlem amacıyla üretilmiş olup, farklı ihtiyaçların karşılanmasında sunduğu çözümler ve estetik tasarımı ile sektöründe ses getirecek bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.
B7 Zırhlı Güvenlik Kabini, sahip olduğu zırhlı yapısı, alarm ve siren tertibatı, kamera sistemleri, istenildiği takdirde monte edilebilecek saldırı silahı kurulumu ile can ve mal güvenliğine karşı saldırıların söz konusu olduğu her türlü alanda kullanılabilmektedir. Özellikle, elçilikler, konsolosluklar, karakollar, askeri binalar, polis merkezleri, banka merkezleri, uluslararası toplantı merkezleri, özel şirketler başta olmak üzere güvenlikle ilgili risklerin yer aldığı tüm ortamlarda ilgili güvenlik personelinin, zarar görmeden görevlerini icra edebilmelerini sağlayan bir üründür.
B7 Zırhlı Güvenlik Kabini, dışı ve içi kontrol eden kameralar sayesinde herhangi bir saldırı anında, güvenlik personeli içeride maksimum korunma sağlayarak dışarıyı izleyebilmekte ve izlediklerini kayıt edebilmektedir. Aynı zamanda, merkezi bir güvenlik birimi, güvenlik kabinin içini izleyerek herhangi bir saldırı anında içeride kalan personelin durumunu da rahatlıkla takip edebilmektedir.