Bu web sitesi birden fazla dil seçeneği içermektedir. Kullanmak istediğiniz dili aşağıdan seçebilirsiniz.

Prefabrike Askeri Kamp

Prefabrike Askeri Kamp - Prefabrik Yapı - Kuveyt
kuveyt-kamp-01
kuveyt-kamp-02
kuveyt-kamp-03

Proje Detayları

  • Ülke:
  • Proje Türü: Prefabrik Yapı
  • Proje Tarihi: Ağustos 2017 - Şubat 2018
  • Proje Yeri: Kuveyt

Proje Bilgisi

Prefabrik Yapı A.Ş., 29 yıldır sektöründe lider firma olarak hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Liderlik anlayışı ile müşterilerinin taleplerini esas alarak; lokasyon, fonksiyon, iklim verileri fark etmeksizin tüm değişkenleri analiz ederek, hassas ve etkin proje çalışmalarıyla sektörde fark yaratmaktadır.

Bu projelerin bir örneği olarak; zorlu iklim koşullarının hâkim olduğu Kuveyt’in 11.500 m² kapalı alana sahip askeri üs bölgesinde, Çelik Karkaslı Panel Sistem teknolojisiyle hızlı bir şekilde üretilip, başarılı bir şekilde montajı tamamlanan 33 adet binadan oluşan ofis kamp projesinde uygulanmış ve Prefabrik Yapı A.Ş. uluslararası hazır bina pazarında imzasını yine en iyi şekilde atmayı başarmıştır.

Prefabrik Yapı A.Ş.; bina üretimlerinde kullanılan kaynaksız civata birleşimi tekniği, yüzey kaplamalarında kullanılan HekimBoard markalı A1 sınıfı yanmaz fibercement doğal çimento levhaları, üretim hızı ve hizmet kalitesi gibi özellikleriyle yurt dışında ön plana çıkmaktadır.

Prefabrik Yapı A.Ş., binalarının teslimatını yaparken müşterisinin almış olduğu hizmetten duyduğu memnuniyet sonucu kendisine takdim edilen teşekkür yazısını da bir törenle teslim alarak projesini başarıyla tamamlamıştır.

code