Bu web sitesi birden fazla dil seçeneği içermektedir. Kullanmak istediğiniz dili aşağıdan seçebilirsiniz.

Hafif Çelik Villa Projesi

Hafif Çelik Villa Projesi - Hafif Çelik Yapı - Almanya
hafif-celik-villa-01

Proje Detayları

  • Ülke:
  • Proje Türü: Hafif Çelik Yapı
  • Proje Tarihi: Ağustos 2017
  • Proje Yeri: Almanya

Proje Bilgisi

Prefabrik Yapı A.Ş. Steelin markasıyla Avrupa pazarında da hafif çelik yapım tarzını sanata dönüştürüyor.

Almanya’nın çetin hava koşullarının hakim olduğu Aşağı Saksonya eyaletinde Hekim Profil kullanılarak, Steelin markasıyla hafif çelik yapım sistemi bir villanın daha montajı başarıyla tamamlandı. Dış cephe kaplamalarında sudan etkilenmez dış cephe koşullarda her yüzeyde tercih edilen Hekim Yapı A.Ş.’nin ürettiği, A1 sınıfı yanmaz Hekimboard – fugalı fibercement doğal çimento levhalar kullanılmıştır. Çatı kaplamasında ise yine tüm iklim bölgelerinde ve tüm yapım sistemlerinde kullanılabilen Hekim Panel markalı, taş yünü dolgulu Hekim Sandviç Panel çatı kaplama malzemesi kullanılmıştır. Hafif çelik malzemenin son sistem teknolojisi kullanılması ile inşa edilen villa, Almanya pazarında katma değer oluşturmuştur.

Prefabrik Yapı A.Ş. Hazır Yapı Endüstrisindeki başarısını sadece kalitenin ön plana çıkabildiği zorlu Avrupa Pazarında da her geçen gün artırarak devam ettirmektedir.

Prefabrik Yapı A.Ş. teslimatını tamamlamış olduğu Steelin yapım tarzı villa binası sonrasında hiç ara vermeden yeni projeler, yeni dizaynlar ile yoluna devam edecek olup Almanya pazarındaki yerinin sürdürülebilirliğini sağlayacaktır. Prefabrik Yapı A.Ş. her başarısından sonra yeni başarıların kendiliğinden geleceği biliciyle çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

code