Türkiye’de hazır yapı sektörüne yön veren lider firmalar arasında yer alan Prefabrik Yapı, bir ilke daha imza atıyor.

Geniş çaplı ve dünya standardındaki projelerde bile en kısa sürede maksimum performans gösteren Prefabrik Yapı, Türkiye’nin otomobil üretim tesisine kurduğu prefabrik işçi kamplarıyla şantiyelerin kalitesini artırmayı başarıyor.

BIM Modelleme

Yüksek Kalite, Güçlü Hizmet

Prefabrik Yapı; yüksek üretim gücü, hızlı üretim kapasitesi ve yüksek vizyonuyla Türkiye’nin en büyük projelerinde yer almaya devam ediyor. Yenilikçi vizyonuyla sektöre yön veren Prefabrik Yapı, geniş üretim ağı ve mühendislik harikası tasarımlarıyla Türkiye otomotiv sektöründe de yerini alıyor. Prefabrik Yapı tarafından tasarlanan, sevk edilen ve montajları tamamlanan şantiye binaları, Türkiye’nin güçlü yarınlarına destek vermek için göreve hazır.

BIM Modelleme

Gemlik’te Yeni Bir Dönem Başlıyor

Gemlik’te kurulan otomobil fabrikası işçi kampında 408 m² genişliğinde işveren ofis binası, 247 m² ve 563 m² genişliğinde yemekhane binası, 414 m² genişliğinde proje yönetim ofisi binası ve 330 m² beyaz yaka yatakhane binası bulunuyor. Ayrıca toplam 1087 m² genişliğinde 3 farklı işçi yatakhanesi binası da proje kapsamında yer alıyor. İki katlı yatakhane binaları, aynı anda çok sayıda işçinin projede görev alabilmesine yardımcı oluyor. Toplam 5223 m² genişliğinde alana yalnızca 20 günde kurulan 8 prefabrik binadan oluşan yapı, Gemlik’te ve Türkiye’de yeni bir dönemi başlatıyor.

BIM Modelleme

Tüm Şantiyeler İçin Yüksek Kalite

Prefabrik Yapı imzası taşıyan işçi kampları, yüksek kaliteleri ve dayanıklı yapılarıyla büyük çaplı projelerde çok sayıda işçinin istihdam edilmesini ve çalışanların maksimum yaşam kalitesine ulaşmasını mümkün kılıyor. İşçiler için özel olarak tasarlanan yaşam alanlarında; şantiyelerde ihtiyaç duyulan her türlü yönetim, beslenme ve dinlenme binası yer alıyor. Prefabrik şantiyeler, üretim kalitesini zirveye çıkarırken en geniş çaplı projelerde bile zamandan, iş gücünden ve enerjiden tasarruf edilebilmesini sağlıyor.

Eğer siz de şantiyelerinizde ve fabrikalarınızda prefabrik işçi kamplarından yararlanmak ve çalışmalarınızı etkili bir şekilde yönetmek isterseniz Prefabrik Yapı tarafından üretilen işçi kampı seçeneklerine göz atabilir ve geleceğin vizyonuyla bugünden tanışabilirsiniz.