TÜRKİYE HAZIR YAPI SEKTÖRÜNÜN DEVİ PREFABRİK YAPI A.Ş.‘ ye SEBE’24 BUILDING EXPO FUARINDA BÜYÜK İLGİ…

Ön üretimli hafif çelik yapı , prefabrike yapı ve konteynerde hazır yapı sektörünün lider kuruluşu Prefabrik Yapı A.Ş. bu yıl 48. si düzenlenen Doğu Avrupa’nın en büyük yapı fuarlarından biri olan SEBE’24 Building Expo Fuarı’nda ziyaretçileri ile yeniden buluştu.

Prefabrik Yapı A.Ş. , STEELIN hafif çelik yapı , PREFORM ön üretimli hafif prefabrike yapı ve LIFECASE yaşam konteyner markalarının dış , iç duvar, çatı, tavan, ara kat döşeme detayları birebir sergilenirken mevcut müşterileri ile hasret giderme ve yeni müşterileri ile diyalog kurma, bilgi alışverişi , işbirliği ve tanıtım yapma fırsatını buldu.

Prefabrik Yapı A.Ş., geniş ürün yelpazesi, yüksek kalitesi , markaları ve ileri teknoloji imkanı sayesinde sektöre her daim öncülük yapan ve farklı bir bakış açısı kazandıran yeni proje uygulamaları ile fuarda ilgi odağı oldu.

Her iklim koşuluna uygun, kalıcı ve çok çeşitli kullanım amaçlarına sahip, hızlı inşa edilen yapı sistemleri ve bu yapılarda her türlü ihtiyacı karşılayabilecek özelliğe sahip farklı yalıtım cinsleri ve kalınlıkları kullanabilen , geniş profil tip ve kesit çeşitliliği ile de en uygun çözümleri sunan Prefabrik Yapı A.Ş. konutlar , eğitim yapıları, yurtlar, bakım evleri, askeri yapılar, sağlık yapıları, mülteci yapıları , idari ofisler, yemekhaneler, turistik konaklama tesisleri, her türlü sektöre hitap eden mavi ve beyaz yaka için hazırlanan konaklama kampları , depolar, hangarlar, sosyal tesisler, fabrikalar, geniş açıklıklı veya standardın üstünde kat yüksekliğine ve farklı kullanım amacına sahip çeşitli alternatif yapılar için en ideal şartlarda yaşam alanları sunmaya devam ediyor.

Prefabrik Yapı A.Ş. mevcut başarılarının sonucunda uzun yıllardır edindiği deneyimini farklı ülkelerde 2024 yılı boyunca düzenlenecek olan benzeri büyük etkinliklerde yapı sektörünün önde gelen firmaları ve uzmanları olan misafirleri ile buluşarak paylaşmaya devam edecektir.