6 kıtada 140 ülkeye ihracat gerçekleştiren Hekim Holding’in hazır yapı sektöründe hizmet veren ana üretici firması Prefabrik Yapı A.Ş. olarak 04-06 Ekim 2022 tarihinde Birmingham’da düzenlenen UK Construction Week Yapı Fuarında yerimizi aldık.

Prefabrik Yapı A.Ş, LifeCase Markası ile konteyner, Preform Markası ile prefabrike bina, Steelin Markası ile hafif çelik yapı ve Hekim Profil Markası ile galvaniz hafif çelik profillerini kapsayan ürünlerini ve aynı zamanda Hekim Holding bünyesindeki Hekim Yapı A.Ş.’nin HekimBoard ve HekimPanel Markalı ürünlerini fuarda sergilemiş olup tüm ürünlerimiz büyük ilgiyle karşılanmıştır.

Hem İngiltere ve Birleşik Krallık’a bağlı diğer ülkelerde mevcut projelere sahip değerli müşterilerine en iyi hizmet kalitesini sunmaya ve hem de 33 yıldır yüksek kalite standartlarında ve deneyimli teknik kadrosu ile hizmet veren, değişen dünyayı yakından izleyerek sürekli kendini geliştiren Prefabrik Yapı A.Ş., bu pazardaki mevcut payını da sürekli arttırmaya devam etmektedir.