Prefabrik Yapı A.Ş.’ nin 6 kıtada her iklim bölgesine uygun çözümler üreterek hizmet verdiği ülke sayısı 110’ a ulaştı.

29 yıllık birikim ve teknoloji yatırımlarıyla kendini sürekli geliştiren, müşteri memnuniyetini esas alan Prefabrik Yapı A.Ş. ürünleri ve hizmeti ile 110 farklı ülkede bayrağını dalgalandırıyor.

Sektöre liderlik eden Prefabrik Yapı A.Ş. 2018 sonu hedef ülke sayısı 125 ve 2020 hedef ülke sayısı ise 150 ülke olarak belirledi.

110 ülke içerisinde yapılan işlere son olarak Sudan’ın en büyük tarım projesine ait mobilizasyon kapsamında prefabrik ev, idari ofis, hafif çelik yapı yatakhane, yemekhane yapılardan oluşan kamp binalarının montajı eklenirken; Senegal’de sevkiyatı devam eden bir diğer projenin de montajına hızlı bir şekilde başlanmıştır.

Arge ve Ürge çalışmalarını hız kesmeden sürdürerek, uzmanlık alanlarında sürdürülebilir yapılar sunmayı; gerek yurt içine gerekse yurt dışına her noktaya ulaşmayı ve Ülke bayrağını her platform da gururla dalgalandırmayı hedefleyen Prefabrik Yapı A.Ş., Steelin – Lifecase – Preform markaları ile her alanda, 6 kıtada 110 farklı ülkede yüksek teknoloji ile hizmet vermeye devam edecektir.