Prefabrik Yapı A.Ş. “Marsta Hayat Var” sloganıyla sergilediğiz yeni ürünüyle Buildist 2010’a damgasını vurdu.

30 Eylül – 03 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen Buildist Fuarı’nda, Prefabrik Yapı A.Ş. ve kardeş şirketimiz Hekim Yapı A.Ş. olarak yer aldık. 360 m2 ile fuarın en büyük standında sergilediğimiz ürünler ve standımız çok yoğun bir ilgi ile karşılandı. Standardın çok dışında olan iki katlı stand tasarımımız, tamamiyle kendi üretimimiz olan galvanizli hafif çelik ile üretilmiş ve montajı tarafımızca gerçekleştirilmiştir. Ayrıca “Marsta Hayat Var” sloganıyla sergilediğiz yeni ürünümüz MARS fuarın en ilgi çeken ürünlerinden biri olmuştur.

Mars; tamamı ile çelik konstrüksiyondan üretilmiş olup, çeliğin verdiği güç ile güvenirliliğini maksimize etmiş bir üründür. Ayrıca hammaddesinde ve üretim aşamasında çevreye zarar vermeyen Mars, kurulum esnasında da çevre dostu olarak duyarlılığını sürdürmektedir. Ses, görüntü kirliliği ve doğal tahribat gibi doğanın dengesini bozabilecek her eylemden uzak olan Mars, aksine varlığını sürdürdüğü sürece ekolojik yapısı ile benzerlerinden ayrılmaktadır.

Mars’ın bir diğer özelliği ise taşınabilir olmasıdır. İster ev, ister ofis olarak kullanabileceğiniz bu yaşam üniteleri dilediğiniz zaman dilediğiniz yere taşınabilmektedir. Üstelik üç gün gibi kısa bir sürede. Nerede yaşamak ve nereye taşınmak isterseniz isteyin, eviniz ve ofisiniz sizin için üç gün sonra orada.

Yine benzersiz bir özellik; modülerlik… Bugün stüdyo bir ev veya ofis mi istiyorsunuz; o halde Mars S tipi sizin için mükemmel bir seçim.
Fakat gelecek ihtiyaçlarınızı değiştirdi ve daha büyük bir ev veya daha büyük bir ofise ihtiyaç duydunuz; yapmanız gereken tek şey bizi arayarak ilave oda siparişi vermek. Siz sipariş veriyorsunuz, biz dilediğiniz kadar odayı mevcut eviniz veya ofise ilave ediyoruz.

Mars S, Mars M, Mars L, Mars XL, Mars LD, Mars XLD olarak tasarlanan modellerimiz ile kış, sonbahar, yaz iklim tipine göre hazırlanmış cephe tiplerimizden biri sizin için. Mars dış cephe kaplamasından, büyüklüğüne kadar, hatta veranda, saçak vb. ilave modüllerine kadar tamamı ile sizin bireysel kararlarınıza göre oluşturabileceğiniz ilk ve tek yaşam ünitesi. Ekolojik, taşınabilir, modüler, esnek, estetik, güvenli ve ekonomik özelliklerini bir arada bulunduran Mars; Türkiye yapı kültüründe yeni bir çağ başlangıcı. Bir öncü, bir değişim simgesi.