Prefabrik Yapı A.Ş. 80’in üzerinde ülke sayısı ile ihracatta sınır tanımıyor…

25 yıldır hazır yapı sektörüne getirdiği yenilikler ve alanında yarattığı teknolojiler ile lider durumda olan Prefabrik Yapı A.Ş.; 80’in üzerinde ülke sayısı ile ihracatta sınır tanımıyor.
2015 yılı hedeflerinin daha üst seviyede tutulduğunu belirten Prefabrik Yapı A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Tolunay; seçkin ürün gamı ile inovatif çözümlerimiz ile dünya arenasında bu yılda güçlü projelerde yer alacaklarını aktardı.
Prefabrik Yapı A.Ş. Hindistan, Yeni Kaledonya ve Fransız Guyanası’na kadar kişi ve kurumların hazır yapı tedariklerini karşıladığını belirterek, zorlu iklim şartlarının da içinde bulunduğu coğrafi ülkelerde ürün ve hizmet ayrıcalıkları nedeni ile tercih edildiklerinin altını çizdi.
Prefabrik Yapı A.Ş., 2015 yılının ilk günlerinde Ortadoğu’da üretim sistemi ve malzeme alternatifi ile ultra lüks olarak tanımlanan 50 adet, 2 katlı ve her biri 190 metrekarelik kapalı alana sahip, Steelin – Hafif Çelik Yapı sistemi ile dizayn edilmiş toplu konut projesine imza atmış, akabinde ise yine Steelin markası ile Alışveriş Merkezi ve Sosyal Yaşam alanları olarak hayata geçecek olan proje de adını duyurmuştur. 2015 yılına hızlı bir giriş yapan Prefabrik Yapı A.Ş. yine ihracattaki başarısı ve kaliteli ürün gamı ile 9.500 adet acil barınma konteynerleri satışını gerçekleştirerek, başarı grafiğini yükseltti. Hazır yapı sektöründe estetik ve teknolojik çözümlerin de içinde bulunacağı yeni bir yapı kültürüne katkıda bulundu.