1989 yılından beri 20.000’den fazla yerli ve yabancı müşteriye hizmet veren Prefabrik Yapı A.Ş., Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Türki Cumhuriyetlere yaptığı ihracatları ile gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında, farklı uzmanlık alanlarında bir çok firma ile yapmakta olduğu iş birliktelikleri sayesinde, kaliteli ürün ve hizmet anlayışını bu ülkelere de taşımaya devam ediyor.

Büyük ölçekli kamp mobilizasyonları ile ofis yapıları, yatakhaneler, çamaşırhaneler, yemekhaneler, şantiye yapılarının yanı sıra, toplu konut projelerine de imza atan Prefabrik Yapı A.Ş. farklı ihtiyaçlara yönelik yurtiçinden ve yurt dışından gelen taleplere de en doğru çözüm üretmeye devam etmektedir.

İhracat yaptığı ülkeler arasında başta Libya , Afganistan, Kazakistan, Türkmenistan, Irak, Burkino Faso, Ekvator Ginesi, Ürdün gibi ülkelerin yer aldığı Prefabrik Yapı A.Ş., Fil Dişi sahilleri,Ermenistan,Uganda ve Çad ülkesinide referanslarına ekleyerek ihracat yaptığı ülke sayısını 70’e çıkarmayı başardı.

Prefabrik Yapı A.Ş. en son ihracat yapılan ülkeler arasında yer alan Çad’da kurduğu yatakhaneler, yemekhaneler, çamaşırhaneler ile o bölgeye yeni bir yaşam kenti kurulmasını sağladı.
2010-2011-2012 yıllarında İMMİB – İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birliği’nden aldığı ihracat sertifikası ile başarısını tescilleyen Prefabrik Yapı A.Ş. 2014 yılında ihracat yaptığı ülke sayısını 80’e çıkarmayı hedefliyor.