Prefabrik Yapı A.Ş. çeyrek asırlık deneyimi, seçkin ürün yelpazesi ile 39. İstanbul Yapı Fuarı’nda ziyaretçilerini ağırladı.

Prefabrik Yapı A.Ş.; Prefabrik Yapı Sistemleri, Konteyner ve Kabin Sistemleri, Hafif Çelik Yapı Sistemleri ve Hafif Çelik Yapı Profillerindeki ileri teknolojisini çeyrek asrın gururuyla Türk yapı sektörünün buluşma platformunda paylaştı.

Prefabrike ve hazır yapı sektörüne yön veren Prefabrik Yapı A.Ş., İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde gerçekleşen 39. Yapı Fuarı’nda; 26 yıllık tecrübesi, 100’e yakın ülkeye yaptığı ihracatı, 3.500.000 m²’nin üzerinde projedeki imzası ve hazır yapı sektöründeki tüm üretim sistemleri ile fuar katılımcılarının ilgi odağı oldu.

2016 yılı itibariyle ihracat yaptığı ülke sayısında 100’e yaklaşan Prefabrik Yapı A.Ş. sektördeki liderliğini bir kez daha kanıtlamış oldu. Sektörüne kazandırdığı inovatif çözümler ile dikkatleri üzerine toplayan Prefabrik Yapı A.Ş. Preform, Lifecase markalarıyla birlikte yaşam alanlarında maksimum kalite ilkesi ile marka bilinirliğini üst seviyeye taşıdı.

İnşaat sektöründe hem kamu kuruluşlarıyla hem de köklü inşaat firmalarıyla güçlü iş ortaklıkları olan Prefabrik Yapı A.Ş.; enerji, eğitim, sağlık, petrol – doğalgaz, maden ve savunma sanayi sektörü gibi birçok alanda talepleri karşılamaktadır. Hazır yapıya ihtiyaç olan her iklim, her coğrafya, her ülke ve her müşteri profili için çok geniş ürün gamına sahiptir.