Prefabrik Yapı A.Ş. Prefabrike ve Hazır Yapı Sektörüne kazandırdığı yenilikleri ilgi odağı oldu…

Prefabrike ve hazır yapı sektörüne yön veren Prefabrik Yapı A.Ş., İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde gerçekleşen 38. Yapı Fuarı’nda; Preform , Lifecase markaları ve Steelin , Hekim Profil işletmelerinin teknolojik yeniliklerini fuar katılımcılarının beğenisine sundu.

Sektörüne kazandırdığı inovatif çözümler ile dikkatleri üzerine toplayan Prefabrik Yapı A.Ş. yaşam alanlarında maksimum kalite ilkesi ile marka bilinirliğini üst seviyeye taşıdı.

Sektöre yenilik sunmak ve sektörde ilklere imza atmak felsefesinden taviz vermeyen Prefabrik Yapı A.Ş. Ar-Ge ve Ür-Ge girişimleri ile sektör profesyonellerinden tam not aldı. 6 kıtada 90’a yakın ülkeye ihracat yapan Prefabrik Yapı A.Ş., 2015 yılı sonunda ülke sayısını 100’e ulaştıracağının müjdesini de fuar ziyaretçileri ile paylaştı.

Ürün yelpazesindeki alternatifleri ile maksimum düzeyde çözümler sunan Prefabrik Yapı A.Ş., prefabrike ve hazır yapı sektörünün tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitesini gözler önüne serdi. Prefabrik Yapı A.Ş.; Ön Üretimli Prefabrike Yapı Sistemleri, Endüstriyel Yapı Sistemleri, ve Hafif Çelik Yapı Profillerindeki ileri teknolojisini ve çeyrek asrın gururunu Türk yapı sektörünün buluşma platformunda paylaştı.