Prefabrik Yapı A.Ş. 30. Kuruluş Yıl Dönümünü Muhteşem Bir Geceyle Taçlandırdı.
Hekim Holding’in lokomotif şirketlerinden biri olan Prefabrik Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin 30. kuruluş yıl dönümü; başta Yönetim Kurulu Üyeleri olmak üzere tüm Hekim Holding şirketlerinin yönetici ve çalışanlarının bir araya geldiği gala gecesinde büyük bir coşkuyla kutlandı.

07.07.1989 tarihinde hazır yapı sektörünün ilklerine imza atma ilkesiyle İstanbul’da yolculuğuna başlayan ve Hekim Holding’in doğuşuna vesile olan, Türk Hazır Yapı Sektöründe sayısız başarıya imza atan Prefabrik Yapı A.Ş.’nin 30. kuruluş yıldönümü, 26.10.2019 tarihinde Crowne Plaza Asia’da gerçekleşen görkemli bir şölenle taçlandırıldı.

Özel video gösterimleriyle zenginleşen gecede, açılış konuşmasını gerçekleştiren Prefabrik Yapı Genel Müdürü Sn. Mustafa Tolunay; ‘6 kıtada yaklaşık 150 ülkede bayrağımızı dalgalandıran ve hammaddelerinin neredeyse tamamını kendi bünyesinde üreten bir ailede çalışıyoruz’’ dedi ve ayrıca İDDMİB’in açıkladığı ilk 1.000 ihracatçı firma arasına 4 farklı firmasıyla giren, üst üste iki yıldır İSO ikinci 500 listesinde bulunan Hekim Holding’in, BIM çalışmasını Türkiye’de harekete geçiren 10 firma arasında yer aldığını kaydetti.

Dünyada dengelerin sürekli değiştiğini, rekabetin her geçen gün arttığını belirten Tolunay; ‘’Çok hızlı hareket eden ve karar veren bir Yönetim Kurulu ile çalışmak hepimizi daha zinde tutuyor’’ dedi. Yönetim Kuruluna ve Hekim Holding’in diğer şirketlerine teşekkürlerini sunarak, ‘’Sorumluluklarımızın bilincinde olarak yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz’’ ifadelerini kullandı.

Sn. Mustafa Tolunay’ın ardından kürsüye çıkan Hekim Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Öner Hekim; 07.07.1989 tarihinin, Prefabrik Yapı A.Ş.’nin kuruluşunun yanı sıra Hekim Holding’in ilk yapıtaşı olması açısından çok önemli bir tarih olduğunu belirtti. ‘’8 şirket, 8 işletmeyle ülkemize ve insanımıza çok güzel hizmetler verdik. İstihdam sağladık, sağlamaya da devam edeceğiz’’ diyen Sn. Öner Hekim; yeni yatırımlara hız kesmeden devam edileceğini açıkladı. ‘’Gerçekleştireceğimiz yatırımlar neticesinde, üretim yelpazesi ve ürün gamı anlamında dünyada tek olacağımıza inanıyorum. Biz; yeniliklere açık, gerçekten hızlı kararlar alabilen ve onları anında olgunlaştıran bir grubuz’’ ifadeleriyle Hekim Holding ve şirketlerinin gücüne vurgu yaptı. ‘’İş hayatımızda en önemli gücü siz saygıdeğer mesai arkadaşlarımızdan, paydaşlarımızdan ve tedarikçilerimizden alıyoruz. Başarılarımızda, sizlerin ve geçmişte bizimle mesaisini paylaşan arkadaşlarımızın çok büyük katkıları var’’ diyerek teşekkürlerini sunmasının ardından, daha önce Hekim Holding bünyesinde çalışmış fakat Hakk’ın rahmetine kavuşmuş değerli çalışanlarını da saygıyla andı.

Cumhuriyetimizin 96. yılını kutlayan Hekim Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Öner Hekim, şehit ve gazilerimizi anarak konuşmasını sonlandırdı.

Hekim Holding çalışanlarının oldukça keyifli saatler geçirdiği gala gecesi kapsamında 10, 15, 20 ve 25 yıldır özverili çalışmaları ile Hekim Holding ve şirketlerine değer katan; imza atılan nice başarılarda emeği bulunan kıymetli Hekim Holding çalışanları, plaket ve ödüllerini Yönetim Kurulu’nun elinden aldı.

Plaket töreninin ardından bu anlamlı gecenin baş mimarı olan Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Öner Hekim’e, iş hayatındaki 55. Yılına özel hediyesinin takdim edildiği anlar herkesi duygulandırdı.

Coşkunun, heyecanın ve kıvancın bir arada yaşandığı gecede muhteşem müziği ile keyifli anlar yaşatan Grup Pandora’nın, gecenin sonunda ise Hekim Holding Ailesi’nin sevilen sanatçısı Sevcan Orhan’ın sahne almasıyla eğlence doruklara ulaştı.